Waxinelichthouder "Puck" ontwerp Lena Bergstrom. In prima conditie voorzien van etsmerk aan de onderzijde. Afmetingen; 3,5 cm hoog en 9,5 cm in diameter. Gewicht; ca. 750 gram
Geslepen schaaltje of waxinelichthouder model en ontwerper onbekend. Gemerkt met sticker en etsmerk onderaan de bodem.
Rogaska
Sloveens geslepen kristallen kandelaar gemerkt met etsmerk op de bodem. Afmetingen; 3,5 cm hoog en 9 cm in diameter. Gewicht; ca. 300 gram.
Zeer Goed
In prima gebruikte maar onbeschadigde conditie
Tot 5 kg.
€ 10,00