Ortho Owen - 'Flying Dutchman' - Verkocht

Ortho Owen - 'Flying Dutchman' kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Ortho Owen - 'Flying Dutchman' kopen? Bied vanaf 95!Ortho Owen - 'Flying Dutchman' kopen? Bied vanaf 95!Ortho Owen - 'Flying Dutchman' kopen? Bied vanaf 95!
  • Ortho Owen (1953-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 58 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie zeefdruk van Ortho Owen 'Flying Dutchman uit 1989
Handgesigneerd en genummerd
Mooi gelijst in zwarte lijst met passepartout
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 29,99

Ortho Owen (1953-1992)

Canadees Canadees Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
947 verkochte items
Alle items (79)
55 cm
80 cm
43 cm
58 cm