Ortho Owen - The goalic - Verkocht

Ortho Owen - The goalic kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ortho Owen - The goalic kopen? Bied vanaf 1!Ortho Owen - The goalic kopen? Bied vanaf 1!
  • Ortho Owen (1953-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Stijl Modern
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Artist Proof
Krachtig sportwerk van Ortho Owen in goede staat.
Het werk is gesigneerd. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.
In de uiterste linkerpunt een lichte papil kneuzing
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Ortho Owen (1953-1992)

Canadees Canadees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3676 verkochte items
Alle items van deze verkoper (473)
47 cm
65 cm