Oscar Munar - Playboy girl laatste kans

Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!
Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!
  • Oscar Munar
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1999
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 180 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 1/75
Oscar munar met certificaat playboy girl met certificaat

Oscar Munar

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kunst076
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)
120 cm
180 cm