| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 49 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 90.5 x 70.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | X / LXXV |
Kunstenaar: Osvaldo Peruzzi. ( 1907-2004 )
Titel: Regatta.
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: VII / LXXV.
Conditie: In perfecte staat.
Professioneel ingelijst, de lijst heeft lichte gebruikerssporen
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||