Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963)

Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963) kopen? Bied vanaf 80!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963) kopen? Bied vanaf 80!Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963) kopen? Bied vanaf 80!Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963) kopen? Bied vanaf 80!Pablo Palazuelo - Uitgave Derrière le miroir met originele litho's, no. 137 (1963) kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Pablo Palazuelo (1916-2007)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1963
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Derrière le miroir (DLM) is een Frans kunstmagazine dat gepubliceerd werd tussen 1946 en 1982 door de Franse kunsthandelaar Aimé Maeght. Ieder nummer van dit bekende magazine bevat één of meerdere originele litho's van de betreffende kunstenaar.

Wat zeer lichte krasjes in beeld (bij de litho's).

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 12:07
Eindtijd:05-02-2020 om 09:29

Biedingen (1):

daafse
4 feb. / 22:55
€ 80