Pablo Picasso - Le vieux Roi

Pablo Picasso - Le vieux Roi kopen? Bied vanaf 1500!
Pablo Picasso - Le vieux Roi kopen? Bied vanaf 1500!Pablo Picasso - Le vieux Roi kopen? Bied vanaf 1500!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1959
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
itemOptions.undefined.label896/1000
Litho Le Vieux Roi van 1959 uit zijn Franse periode

Le vieux Roi  , 1959

Pablo Picasso (1881-1973)

SpaansSpaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Wimvp

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
84 cm
50 cm
65 cm
Starttijd:25-04-2022 om 15:02
Eindtijd:30-04-2022 om 16:00
Openingsbod € 1500
ObjectlocatieHaaltert , België
VerzendingAlleen per koerier