Panamarenko - bing 2 - Verkocht

Panamarenko - bing 2 kopen? Bied vanaf 180!
Prenten & Uitgaves

Panamarenko - bing 2 kopen? Bied vanaf 180!Panamarenko - bing 2 kopen? Bied vanaf 180!Panamarenko - bing 2 kopen? Bied vanaf 180!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2004
TechniekOffset
OnderwerpArchitectuur
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
Passe-partout30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Nr 039798 Lijst is meer voor bescherming
Was kleine vouw maar is nu weg
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brecht, België

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Baccarne1964
Lid sinds 2023
1 verkochte items
40 cm
30 cm
30 cm
20 cm

ObjectlocatieBrecht,  België
Starttijd26-2-2024 om 23:24
Eindtijd3-3-2024 om 21:37
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken