Panamarenko - Bing II

Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!
Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!Panamarenko - Bing II kopen? Bied vanaf 350!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2003
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Offsetdruk van Panamarenko
Zat destijds bij DSM de Standaard( zit er ook nog bij origineel)
Ingeframed in kader 40x30 cm
Perfecte staat!
Volledig intact
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  MaartenPeetersFineArt
Lid sinds 2021
49 verkochte items
Alle items (9)
40 cm
30 cm
37 cm
25 cm