Panamarenko - Solar car

Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!
Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Solar car kopen? Bied vanaf 395!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2001
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Kunstenaar: Panamarenko (Belgisch, 1940–2019)
 Werk: Solar Car / Thermo Photovoltaic Energy Converter
 Jaar: 2001
 Techniek: Offsetlithografie
Ingeframed in kader 40x30 cm
Signatuur en nummering meegedrukt in druk
Machinale nummering!
Perfecte staat!
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  MaartenPeetersFineArt
Lid sinds 2021
49 verkochte items
Alle items (9)
30 cm
40 cm
21 cm
27 cm