Het gaat om Acrylverf en spuitverf op hoogwaardig galerij doek (2022) in perfecte conditie. De schilderij is handgesigneerd. Perfect voor privé collectie of investering
Verzekerde verzending in stevige koker (canvas niet inbegrepen).De staat is perfect. Certificaat van echtheid wordt mee gestuurd!
Certificaat van echtheid inbegrepen en handgesigneerd. Deze kan ingelijst worden op een spanframe van 40 op 120 cm. Spanframe wordt niet meegeleverd.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 5,60
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 18,50
Extra