Pascal Magis - geen titel

Pascal Magis - geen titel kopen? Bied vanaf 750!
Pascal Magis - geen titel kopen? Bied vanaf 750!Pascal Magis - geen titel kopen? Bied vanaf 750!
  • Pascal Magis (1955-2011)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2004
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
in 2004 bij de kunstenaar in Meyrals gekocht, Met opdracht achterop.
100 x 100
goed op spanning, geen beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almelo, Nederland

Pascal Magis (1955-2011)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  DickGaby
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
100 cm
100 cm