Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985

Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
  • Patrick NAGEL (1945-1984)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1985
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage150
Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van de bekende Amerikaanse Kunstenaar Patrick Nagel.

De Kleurenzeefdruk is gedrukt op BFK Rives papier,

Afmeting blad 63 x 60 cm in nieuwstaat.

Het werk is een posthume uitgave naar het origineel van Patrick Nagel.

Het werk is genummerd in een oplage van 150 exemplaren,en is in de druk gesigneerd.

Patrick Nagel (1945-1984)was een Amerikaanse Kunstenaar beroemd om zijn vrouwelijke portretten in een Art Deco en Pop Art stijl.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Patrick NAGEL (1945-1984)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Hans1951
1299 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
60 cm
63 cm
Openingsbod € 129
ObjectlocatieSneek,  Nederland
Starttijd26-4-2024 om 8:34
Eindtijd5-5-2024 om 21:46