Patrick NAGEL - Lithografie Dame

Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!
Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!
  • Patrick NAGEL (1945-1984)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage14/200
Lithografie Patrick Nagel

Titel: Dame

Afmeting: 65x63 cm

Potlood: 6. 200 edition, 14, 7 '85. S.F.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidhorn, Nederland
Binnen Nederland € 7,95
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

Patrick NAGEL (1945-1984)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  AC18
Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
63 cm
65 cm
Starttijd27-3-2024 om 11:10
Eindtijd5-4-2024 om 22:34
Openingsbod € 150
ObjectlocatieZuidhorn,  Nederland