Patty Harpenau - Madonna - Verkocht

Patty Harpenau - Madonna kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Patty Harpenau - Madonna kopen? Bied vanaf 60!Patty Harpenau - Madonna kopen? Bied vanaf 60!Patty Harpenau - Madonna kopen? Bied vanaf 60!Patty Harpenau - Madonna kopen? Bied vanaf 60!
  • Patty Harpenau (1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Gesigneerde zeefdruk
Beeldformaat: 60 x 66 cm
Papierformaat: 74 x 84 cm
Oplage: 150
Genummerd: E/A
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 22
Jaar: 2000

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.
Binnen Nederland € 10,00

Patty Harpenau (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  deKunstZolder
1496 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
74 cm
84 cm