Paul Blanca - Deformation

Paul Blanca - Deformation kopen? Bied vanaf 200!
  • Paul Blanca (1958)
TypeFotografie
Jaartal2008
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer apart werk voor de verzamelaar . Ik verkoop meerdere werken van hem.
Mocht u daar interesse hebben dan bied ik een korting aan .

Het werk is altijd in een map bewaard geweest , Handtekening en oplage nummer niet zo goed zichtbaar

Paul Blanca (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  mcartstyling

Lid sinds 2017
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
70 cm
59 cm
Starttijd:13-06-2022 om 15:58
Eindtijd:22-06-2022 om 21:03
Openingsbod € 200
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa