Paul Corvers - Abstract kunstwerk - Verkocht

Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!

Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!Paul Corvers - Abstract kunstwerk kopen? Bied vanaf 40!
  • Paul Corvers (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraai modern werk van Paul Corvers. Dit stuk heeft lange tijd gehangen in de villa naast het Museum Jan Cunen te Oss. Het schilderij is in goede staat.
Paul Corvers (1953 te ’s-Hertogenbosch) Academie sint Joost in Breda (1977-1982).
Woont en werkt in ’s-Hertogenbosch.
Zijn werk is veel te zien in verschillende galeries, zowel solo als in groepsexposities.
Paul Corvers confronteert de toeschouwer op een heldere en minimale wijze met een fragment uit de natuur of het landschap waarbij hij de essentie als het ware uitvergroot op het doek. Of het schilderij nu groot of klein van formaat is, hij doet er alles aan om de aandacht uitsluitend en alleen te vestigen op datgene wat hij tot de kern van zijn indruk heeft verklaard. Daarbij balanceert Paul Corvers tussen figuratief en abstract. Echter door zijn werkwijze, steeds zoekend naar de kern van het beeld, komt hij steeds dichter tot meer volledig abstracte composities. Het resulteert in werken die een welkome stilte vertegenwoordigen. De kleine formaten van de meeste werken ontwarren een ongekende grootsheid. Het sluit aan bij wat John Cage ooit zei: ‘Er bestaat niet zoiets als een lege ruimte of een lege tijd. Er is altijd iets te zien, iets te horen. Sterker nog, als we proberen een stilte te maken, kunnen we dat niet.’ Het werken in grote vrijheid resulteert ook bij Paul Corvers in een leegte rijk aan beelden en geluiden (Bron: Museum Slager Den Bosch).
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Paul Corvers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  LaVida
Lid sinds 2019
101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
50 cm

ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland
Starttijd24-3-2024 om 9:47
Eindtijd7-4-2024 om 22:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken