Paul Corvers - zonder titel (505) - Verkocht

Paul Corvers - zonder titel (505) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Corvers - zonder titel (505) kopen? Bied vanaf 50!Paul Corvers - zonder titel (505) kopen? Bied vanaf 50!Paul Corvers - zonder titel (505) kopen? Bied vanaf 50!Paul Corvers - zonder titel (505) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  zwart
FA. (8)

41 verkochte items
  • Paul Corvers (1953)
Jaartal2006
TechniekAcryl
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 22.4 cm (h x b)
Lijst26.8 cm x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op papier. Mooi opgehoogd ingelijst. Het fotograferen van het werk is helaas minder geslaagd vanwege de reflecties in het glas.

Paul Corvers (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  zwart
FA. (8)

41 verkochte items
38.2 cm
26.8 cm
22.4 cm
12.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-04-2020 om 08:55
Eindtijd:19-04-2020 om 21:06
JL1984
19 apr. / 17:49
€ 50