zwart
  5. zwart

zwart

Lid sinds 2016 / 's-Hertogenbosch, Nederland

5 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
Paul Corvers - Night garden kopen? Bied vanaf 350!
Paul Corvers - Night garden

Geplaatst doorzwart

Jaartal2009
Afmetingen42.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Paul Corvers - Blauwe lucht - Блакитне небо kopen? Bied vanaf 95!
Paul Corvers - Blauwe lucht - Блакитне небо

Geplaatst doorzwart

Jaartal2014
Afmetingen15.3 cm x 25.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Corvers - Zonder titel (299) kopen? Bied vanaf 225!
Paul Corvers - Zonder titel (299)

Geplaatst doorzwart

Jaartal2001
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Corvers - Cloudscape kopen? Bied vanaf 275!
Paul Corvers - Cloudscape

Geplaatst doorzwart

Jaartal2011
Afmetingen57 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Corvers - Valley kopen? Bied vanaf 375!
Paul Corvers - Valley

Geplaatst doorzwart

Jaartal2007
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst