Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 277 / 300 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 15-9-2023 om 13:17 |
Eindtijd | 24-9-2023 om 22:15 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | BERLIN, Duitsland |