Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Gekocht bij een antiekveiling. Ingelijst door beroepslijstenmaker. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 19-5-2023 om 22:09 |
Eindtijd | 2-6-2023 om 21:27 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |