Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde Giclée, Invention - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde Giclée, Invention kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Giclée op handgeschept katoenpapier

2013

Handgesigneerd en genummerd in potlood

E.A. (épreuve d'artiste)

Oplage: 30

Afmetingen beeld: 50 x 33,5 cm

Afmetingen blad: 61 x 44 cm

In perfecte staat

Het werk wordt vlak verzonden

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
44 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:25-11-2019 om 10:57
Eindtijd:14-12-2019 om 09:21
JornC
13 dec. / 18:23
€ 75