Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclée, Loaded Questions - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclée, Loaded Questions kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Jaartal2012
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Paul Indrek Kostabi - Loaded Questions

Giclée op handgeschept katoenpapier

2012

Handgesigneerd in potlood

E.A. (épreuve d'artiste)

Oplage: 75

Afmetingen beeld: 37,5 x 55,0 cm

Afmetingen blad: 44,0 x 61,0 cm

In perfecte staat

Het werk wordt vlak verzonden

Paul Indrek Kostabi (1962)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
61 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:19-04-2019 om 08:41
Eindtijd:03-05-2019 om 19:10
GuidoJurgens
03 mei / 14:13
€ 45