FA. (3)

Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS

Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS kopen? Bied vanaf 200!
Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS kopen? Bied vanaf 200!Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS kopen? Bied vanaf 200!Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS kopen? Bied vanaf 200!Paul Louis Kuitert - BEAD GIRLS kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  JimOfferman

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Paul Louis Kuitert (1959)
Jaartal1986
TechniekAcryl
DragerHardboard
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 122 cm (h x b)
Lijst96 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke schildering met diverse dansende figuren en teksten in verschillende talen.

Paul Louis Kuitert (1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  JimOfferman

Lid sinds 2020
verkochte items
129 cm
96 cm
122 cm
90 cm
Starttijd:30-06-2020 om 10:58
Eindtijd:02-08-2020 om 21:48
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier