Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Paul Maas - Olieverf op doek, Bootvluchtelingen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Paul Maas (1936)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen89 cm x 89 cm (h x b)
Lijst92 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: Collectie Gemeente Boxtel

Het werk is in goede staat, waarschijnlijk is het ergens tegen aangezet, hierdoor heeft het op drie plekken minimale beschadigingen.

Paul Maas (1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44757 verkochte items
92 cm
92 cm
89 cm
89 cm
Dit item is verkocht voor 184,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 11:22
Eindtijd:06-07-2020 om 19:56
Biedingen (20)
Bulthuis
06 jul. / 19:49
€ 160
THEO1961
06 jul. / 19:49
€ 150
Bulthuis
06 jul. / 19:49
€ 150
THEO1961
06 jul. / 19:46
€ 140
Bulthuis
06 jul. / 19:46
€ 130
THEO1961
06 jul. / 19:36
€ 120
Bulthuis
06 jul. / 19:36
€ 110
THEO1961
06 jul. / 19:18
€ 100
Rex2205
06 jul. / 19:18
€ 100
THEO1961
06 jul. / 19:18
€ 90
Rex2205
06 jul. / 19:18
€ 80
THEO1961
06 jul. / 19:14
€ 70
Rex2205
06 jul. / 19:14
€ 60
Rex2205
03 jul. / 20:21
€ 33
Amsterdam123
03 jul. / 20:21
€ 28
Rex2205
23 jun. / 22:58
€ 23
nelleke1958
23 jun. / 22:58
€ 18
nelleke1958
23 jun. / 22:23
€ 5
zacj01
23 jun. / 22:23
€ 3
nelleke1958
23 jun. / 12:47
€ 1