Het werk is op de voor- en achterzijde met de hand gesigneerd.
Paul Nieuwendijk signeert klein werk/studies meestal met PaulN.
De grote zeeën van Paul worden op het ogenblik veelal als giclée op internet aangeboden.
Dit is dan wel een "kleine" zee, maar wel een origineel werk.
De lijst is licht beschadigd, maar hersteld.
Paul Nieuwendijk; Gerrit Rietveld Academie, Breitner Academie, regelmatig geëxposeerd.
De tachtigjarige kunstenaar ziet nu graag dat meer van zijn kunstwerken zelfstandig hun weg in de wereld vinden. Daarom biedt hij zijn kunst aan op de kunstveiling. Oud werk, maar ook nieuw werk.
Het zijn schilderijen, olieverf en acryl, grafiek, ets en houtsnede, aquarel, collage, gemengde techniek.
Hij heeft zich door vele stijlen laten beïnvloeden zoals: abstract, modern, impressionistisch, expressionistisch.
Maar hij heeft hier zijn eigen stijl aan toegevoegd.