Paul Nieuwendijk - Meeuwen boven de zee.

Paul Nieuwendijk - Meeuwen boven de zee. kopen? Bied vanaf 80!
Paul Nieuwendijk - Meeuwen boven de zee. kopen? Bied vanaf 80!Paul Nieuwendijk - Meeuwen boven de zee. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal2018
TechniekAcryl
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is op de voor- en achterzijde met de hand gesigneerd.
Paul Nieuwendijk signeert klein werk/studies meestal met PaulN.
De grote zeeën van Paul worden op het ogenblik veelal als giclée op internet aangeboden.
Dit is dan wel een "kleine" zee, maar wel een origineel werk.
De lijst is licht beschadigd, maar hersteld.

Paul Nieuwendijk (1942)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
35 cm
29 cm
30 cm
24 cm
Starttijd:13-06-2022 om 16:32
Eindtijd:19-06-2022 om 19:29
Openingsbod€ 80
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLelystad, Nederland