Studie wielrennen "De Sprint"
De studie is met met acrylverf op canvasboard gemaakt , dus met linnen structuur.
Dit is een van de kleinere studies die Paul Nieuwendijk gemaakt heeft voor zijn
reeks 'Impressies van wielrennen'.
De kleuren, de acties van het spektakel wielrennen zijn zeer inspirerend en geven vaak verrassende composities.
Het werk heeft een bijpassende houten lijst en kan opgehangen worden.
Paul Nieuwendijk; Gerrit Rietveld Academie, Breitner Academie, regelmatig geëxposeerd.
De tachtigjarige kunstenaar ziet nu graag dat meer van zijn kunstwerken zelfstandig hun weg in de wereld vinden. Daarom biedt hij zijn kunst aan op de kunstveiling. Oud werk, maar ook nieuw werk.
Het zijn schilderijen, olieverf en acryl, grafiek, ets en houtsnede, aquarel, collage, gemengde techniek.
Hij heeft zich door vele stijlen laten beïnvloeden zoals: abstract, modern, impressionistisch, expressionistisch.
Maar hij heeft hier zijn eigen stijl aan toegevoegd.