Paul Nieuwendijk - Wielrenners in de regen. - Verkocht

Paul Nieuwendijk - Wielrenners in de regen. kopen? Bied vanaf 80!

Paul Nieuwendijk - Wielrenners in de regen. kopen? Bied vanaf 80!Paul Nieuwendijk - Wielrenners in de regen. kopen? Bied vanaf 80!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2018
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Studie met acrylverf op paneel van wielrenners in de regen.
De studies werden gemaakt om van daaruit grote wielrenschilderijen te maken.
Impressionistisch werk, dus een stijl van vroeger, maar zeer geschikt om het
wielrengebeuren ermee uit te beelden.
Als de Tour de France in de tijd van Monet was geweest had hij het misschien ook op deze manier geschilderd.
De studie is op de achterkant met de hand gesigneerd.
Binnen Nederland € 5,00

Paul Nieuwendijk (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  artprojects
Lid sinds 2021
43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
30 cm
20 cm