Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee

Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee kopen? Bied vanaf 70!
Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee kopen? Bied vanaf 70!Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee kopen? Bied vanaf 70!Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee kopen? Bied vanaf 70!Paul Nieuwendijk - Zee bij Bergen aan Zee kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal2020
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Lijst23 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het schilderij is een studie van de zee. Een schets met acrylverf.
Het geeft de impressie weer van de zee en vooral het gevoel van de kunstenaar in de "Coronatijd".

Paul Nieuwendijk (1942)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
28.5 cm
23 cm
24 cm
18 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:54
Eindtijd:22-05-2022 om 22:16
Openingsbod€ 70
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland