Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd - Verkocht

Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Paul Spannenberg - Groen en blauw glas object - Unicum - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
  • Paul Spannenberg (1954)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2005
StijlContemporary
Afmetingen26 cm x 10 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Prachtig object is een unicum en is in perfecte conditie.

Afmeting: 26 cm hoog

Handgesigneerd

Jaar 2005

Ophalen in Arnhem is mogelijk.

Paul Spannenberg (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Stationsider

Lid sinds 2021
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
10
26
7.5
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 18:12
Eindtijd:18-08-2022 om 16:56
curiusad910
16 aug. / 00:13
€ 120