Paule Nolens - geen titel - Verkocht

Paule Nolens - geen titel kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paule Nolens - geen titel kopen? Bied vanaf 150!Paule Nolens - geen titel kopen? Bied vanaf 150!Paule Nolens - geen titel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  zazouart

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Paule Nolens (1924)
Jaartal1997
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
Lijst70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

het werk heb ik van Paule Nolens gekregen, vanwege het kiezen van haar schilderijen waarmee ik een solotentoonstelling heb samengesteld bij het Europees Octrooibureau te Rijswijk,

de houten lijst is lichtblauw van kleur, de foto's van het werk is zonder die lijst,

het werk is opgeslagen geweest, in de lijst

Paule Nolens (1924)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  zazouart

Lid sinds 2019
2 verkochte items
55 cm
70 cm
36 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2019 om 17:58
Eindtijd:21-04-2020 om 16:33
Meylaers
21 apr. / 13:16
€ 200