Paulus Lauters - Bouwvallen van toutenburgh

Paulus Lauters - Bouwvallen van toutenburgh kopen? Bied vanaf 15!
Paulus Lauters - Bouwvallen van toutenburgh kopen? Bied vanaf 15!Paulus Lauters - Bouwvallen van toutenburgh kopen? Bied vanaf 15!
  • Paulus Lauters (1806-1875)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Bieden op het werk van de Belgische kunstschilder Paul Lauters.
Uitgevoerd in  ingelijste Ets

Te bieden op ets van de bekende Belgische kunstschilder Paul Lauters.

“Bouwvallen van Toutenburgh”

Paulus Lauters (1806-1875)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rooster72

Lid sinds 2022
0 verkochte items
32 cm
26 cm
17 cm
12 cm
Starttijd:08-05-2022 om 07:42
Eindtijd:15-05-2022 om 22:27
Openingsbod € 15
ObjectlocatieLemmer,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier