5. Paulus Lauters

Paulus Lauters (1806-1875)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Paulus LAUTERS (Brussel 1806 - Brussel 1875)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Paulus Lauters - Porte de Hal Kasteel 1841 kopen? Bied vanaf 35!

Paulus Lauters - Porte de Hal Kasteel 1841

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd02-06-2021 om 21:22

Jaartal1841
TechniekLitho
Afmetingen19 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paulus Lauters - Ruines des chateau Thierry en 2 anderen. kopen? Bied vanaf 60!

Paulus Lauters - Ruines des chateau Thierry en 2 anderen.

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd29-06-2021 om 22:03

Jaartal1837
TechniekGravure
Afmetingen33 cm x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst