Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) - Verkocht

Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!Peter Bastiaanssen - Dog (Oranje) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

"Dog" (Oranje)

Zeefdruk op stevig papier
Afmetingen blad: 45.5 x 35 cm

Afmetingen plaat: 31.5 x 25.5 cm

Oplage: Ongenummerd
Gesigneerd: Handgesigneerd, met potlood
Conditie: Nieuwstaat

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
35 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2022 om 11:11
Eindtijd:16-05-2022 om 21:34
Zijlda
15 mei / 22:15
€ 28