Peter Bastiaanssen - Doggy met vissen en koffie

Peter Bastiaanssen - Doggy met vissen en koffie kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Bastiaanssen - Doggy met vissen en koffie kopen? Bied vanaf 90!Peter Bastiaanssen - Doggy met vissen en koffie kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Grappig werk van de Rotterdamse kunstenaar Bastiaanssen. Met zijn handelsmerk de hond ( Art is a dog) weet hij altijd weer humor in zijn werk te betrekken.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
60 cm
74 cm

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 08:49
Eindtijd:15-01-2021 om 21:30

Biedingen (1):

strikkunst
14 jan. / 14:41
€ 90