Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL - Verkocht

Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!
Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!Peter Bremers - KWAJALEIN GRAAL kopen? Bied vanaf 750!
  • Peter Bremers (1957)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1996
StijlContemporary
Afmetingen35 cm x 26 cm x 26 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Fraaie unieke kristallen vaas uit 1996.  In de voet zijn de initialen en jaartal gegraveerd.
 Hoogte 35 cm.  Doorsnee bovenkant 26 cm. Doorsnee onderkant 8 cm.                                         Galerieprijs  €  5000,—

Bij verzending komt een toeslag van €  7,50 voor verzekering.

Vaas is in perfecte staat

Peter Bremers (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

265 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
26
35
26
Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 17:02
Eindtijd:15-08-2022 om 19:18
Paul1961
15 aug. / 19:02
€ 750