Alfonso Moreno - Chinese kom met kersen
Mattie Schilders - Oorsprong van elk leven 68/200
Carl Wilhelm Mieling - 3 x litho uit 1857
Evert Schellens - Evert Schellens - Olieverf op doek, Winters landschap - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Oppervlaktevervuiling en vergeelde vernis door de tijd, lijst slijtschade door de tijd, lm klein stukje verfverlies in wolk | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 8-4-2019 om 20:21 |
Eindtijd | 23-8-2019 om 16:06 |