PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED - Verkocht

PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM, GROTE HANDGESIGNEERDE ZEEFDRUK DESIGNERS COW RED kopen? Bied vanaf 1!

Peter Diem

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Peter Diem is bekend vanwege zijn vrolijke koeien schilderijen, kleurrijk en levendig. Deze zeefdruk is een voorstelling van de zogenaamde "Designers Cow Red".

Zeefdruk: Designers Cow Red in perfecte staat, nooit ingelijst geweest.

Handgesigneerde E.A. exemplaar, met signatuur van Diem.

afmeting blad: 40 x 50 cm.

wordt zeer deugdelijk verzonden !

bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken.

Happy bidding !!!

Peter Diem

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:08-04-2016 om 16:41
Eindtijd:22-04-2016 om 21:41
Biedingen (5)
AlbertP25
22 apr. / 20:08
€ 9
flokbluit
22 apr. / 18:24
€ 7
AlbertP25
22 apr. / 14:32
€ 5
flokbluit
17 apr. / 01:00
€ 3
AlbertP25
10 apr. / 10:40
€ 1