PETER DIEM KLEURENLITHO COW BLUE

PETER DIEM KLEURENLITHO COW BLUE kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

PETER DIEM KLEURENLITHO COW BLUE kopen? Bied vanaf 1!PETER DIEM KLEURENLITHO COW BLUE kopen? Bied vanaf 1!

Peter Diem

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Peter Diem

EA exemplaar in uitstekende staat nooit ingelijst geweest

afm  30x40cm    handgesigneerd r.o.

in bezit van echtheidscertificaat

wordt aangetekend in platte verpakking verzonden 10 euro in ned

Peter Diem

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:08-02-2014 om 10:19
Eindtijd:18-02-2014 om 10:19

Biedingen (7):

Sp69
18 feb. / 07:34
€ 25
kleurrijkekunstfriesland
18 feb. / 07:34
€ 25
Sp69
17 feb. / 08:35
€ 20
kleurrijkekunstfriesland
17 feb. / 08:35
€ 15
Sp69
17 feb. / 08:35
€ 10
kleurrijkekunstfriesland
17 feb. / 08:35
€ 5
Sp69
16 feb. / 17:59
€ 1