Wessel Couzijn - Monografie hardcover & gids 1960 (met Lataster)
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar Peter Diem
EA exemplaar handgesigneerd r.o.
afm 30x40 cm nooit ingelijst geweest
in bezit van echtheidscertificaat
verzending aangetekend 10 euro in ned 16.50 in belgie
Starttijd | 2-3-2014 om 13:51 |
Eindtijd | 16-3-2014 om 13:56 |