Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Niet of onleesbaar gesigneerd - Goud-oker
Beniti Cornelis - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi kleurenlitho van Peter Diem
EA exemplaar handgesigneerd r.o.
nooit ingelijst geweest afm 30x40 cm
in bezit van echtheidscertificaat
wordt aangetekend in platte verpakking verzonden 10 euro in nederland
Starttijd | 29-1-2014 om 13:01 |
Eindtijd | 3-2-2014 om 13:01 |