Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Werk is zeer goed , klein vouwtje in linker boven hoek. Zie foto's voor een goede indruk van het werk | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.