Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) - Verkocht

Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!
Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!Peter Donkersloot - Prinsengracht (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 475!
  • Peter Donkersloot (1959)
TechniekAcryl
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
Lijst75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek schilderij van de Prinsengracht het e Amsterdam door Peter Donkersloot.

Totale afmetingen: 75 x 75cm

Techniek: Acrylverf op linnen (door geschilderd over de houtenlijst).

Dit vroege werk (begin jaren ‘90) van Peter Donkersloot is dus geheel met de hand geschilderd en is er maar 1 van gemaakt.

Dit werk is dubbel gesigneerd, zowel voorzien van “de oude als de nieuwe” signatuur.

Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.
ConditieRedelijk

Zie foto’s

Peter Donkersloot (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Dabra_art
FA. (5)

Lid sinds 2020
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
75 cm
75 cm
75 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 10:01
Eindtijd:14-08-2022 om 11:37
Wenenajax95
05 aug. / 17:10
€ 475