Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XII |
Zeefdruk van de Arnhemse kunstenaar en vrijdenker Peter Jordaan. Het werk is in zeer goede staat.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 11-2-2024 om 13:06 |
Eindtijd | 25-2-2024 om 21:31 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |