5. Peter Jordaan

Peter Jordaan (1954)

1 aangeboden items / 74 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Peter JORDAAN

Schilder, graficus, beeldhouwer

Geboren te Arnhem in 1954.

Peter Jordaan - Schedel kopen? Bied vanaf 75!

Peter Jordaan - Schedel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd31-01-2021 om 20:20

Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst