Kleurrijk zeer fraai en recent werk van Peter Klashorst uit 2023. Amazing Spider man. Uiteraard handgesigneerd en gedateerd door peter rechts onder. Gemaakt met acrylverf op bisonyl doek. Dit item kan worden afgehaald in Eindhoven. Het werk kan verzonden worden en wordt opgerold aangeboden in een koker. Verzending is gratis binnen Europa
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
Gratis verzending
Naar België
Gratis verzending
Gratis verzending
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25