Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) - Verkocht

Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!Peter Klashorst - Bikini Babes (set van 3 stuks) kopen? Bied vanaf 49!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De complete (en zeer geliefde) Bikini Babes serie van Peter Klashorst.

Peter heeft ieder werk gesigneerd, de totale oplage is slechts 45 stuks wereldwijd.

De gebruikte techniek is digitale offset op dik 300 grams houtvrij natuurkarton.

Door gebruik van felle kleuren knalt het werk van de muur; een echte eye-catcher. De werken kunnen naast of boven elkaar worden gehangen of juist verspreid door het huis, kantoor e.d.

Het formaat van ieder werk is 42 x 30 cm waardoor het precies past in  standaard lijsten.

Ook leuk om cadeau te doen, weer eens iets anders dan een bos bloemen of een Rituals pakket.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00