Krachtig in snelle streken acrylverf op papier werk gemaakt door klashorst. Uiteraard gesigneerd en gedateerd door klashorst. Uniek eenmalig exemplaar. Het werk kan verzonden worden, en wordt tussen 2 platen hout verpakt aangeboden om beschadigingen tegen voorkomen
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
Gratis verzending
Naar België
Gratis verzending
Gratis verzending