Peter Klashorst. Titel : " Amsterdam Mokum on Fire ". Techniek : Gemengde techniek op papier. Formaat : 42 x 30 cm. Ingelijst : Nee. Verso betiteld door Peter. Handgesigneerd : Peter Klashorst.
Klashorst werk met leuk oog voor detail. Topstuk voor de verzamelaar !!!
De winnende bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen.
Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00