Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 108 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 10-4-2023 om 9:31 |
Eindtijd | 16-4-2023 om 19:28 |